Menu
چهارشنبه, 01 آبان,1398
امضای تفاهم نامه همکاری بین وزارت ارشاد، جهاد دانشگاهی و پارک ملی علوم

امضای تفاهم نامه همکاری بین وزارت ارشاد، جهاد دانشگاهی و پارک ملی علوم

سه‌شنبه 98/06/05

نویسنده: park user/پنجشنبه, 07 شهریور,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امضای تفاهم نامه همکاری بین وزارت ارشاد، جهاد دانشگاهی و پارک ملی علوم

 

در مراسم امضای قرارداد همکاری میان پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم جهاد دانشگاهی و وزارت ارشاد، دکتر ایمانی خوشخو از سپرده شدن ۲۰ تا ۳۰ طرح «های‌تک» به جهاد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به گزارش روابط عمومی پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی، دکتر ایمانی خوشخو رییس پارک ملی علوم در مراسم امضای تفاهم‌نامه و انعقاد همکاری میان پارک علوم، جهاد دانشگاهی و وزارت ارشاد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی گفت: نزدیک یک سال و پنج ماه از تاسیس این پارک می‌گذرد. اگر این پارک در دستگاه‌های دیگر قرار داشت احتمالا یک و سال پنج ماه زمان زیادی برای برداشتن گام‌های جدی نبود اما خاصیت جهاد این است که در مدت زمانی کوتاه قدم‌های مهم و بزرگ بر می‌دارد.
دکتر محمد حسین ایمانی خوشخو در نشست امضای تفاهم‌نامه و انعقاد قرارداد همکاری میان پارک علوم، جهاد دانشگاهی و وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی گفت: نزدیک ۲۰ یا ۳۰ طرح «های‌تک» کلان کشور به جهاد دانشگاهی سپرده شده است. مقام معظم رهبری بی‌حکمت اسم جهاد را نمی‌برند. به محض اعلام موجودیت پارک علم و فناوری علاقمندان از آن استقبال کردند.
وی افزود: در جهاد دانشگاهی کارهای بزرگ همیشه از جاهای کوچک آغاز می‌شوند. مانند آن چه در پژوهشگاه رویان رخ داد. در سال های آینده خواهید دید که جایگاه این پارک رفیع‌تر خواهد شد. امیدوارم به گونه‌ای پیش برویم که جایگاه ایده در کشور بالا رود و ایران هم مانند کشورهای دیگر بتواند از فضای فرهنگی خود کسب درآمد کند.
Print

تعداد نمایش ها (88)/نظرات (0)

x
دی ان ان