Menu
ﺳﻪشنبه, 19 فروردین,1399

آموزش

فضای رقابتی، تغييرات سریع و برق‌آساي پديده‌ها در دوراني كه با عناويني همچون عصر اطلاعات، دوران مجازي‌سازي، دوره جهاني‌شدن و ... ناميده مي‌شود، همگي در كنار هم شرايطي را رقم زده است كه در آن مديران مجبور باشند براي غلبه بر دشواري‌ها و چالش‌هاي فراروي سازمان ، به حداكثر توانمندي‌ها و ابزارها مجهز شوند. توانمندي‌هايي كه مديران را در اتخاذ تصميمات بهتر و ترسيم آينده‌اي بالنده اما واقعي براي سازمان تحت مديريت خود، ياري مي‌كند.
 در همين راستا مركز آموزش پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی با همكاري با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه ها و مراکز علمی و همچنین موسسات و آكادمي‌هاي آموزشي، برگزاري دوره‌ها و كارگاه‌هاي آموزشي تخصصي در حوزه‌هاي مختلف را در دستور كار دارد. اين مركز با شناخت نيازهاي آموزشي شركت‌هاي دانش‌بنيان، اقدام به تدوين جدول آموزشي و برگزاري دوره‌هاي كارآمد، جهت رفع اين نيازها مي‌نمايد.

اولین جشنواره کارآفرینی کودکان ثروت‌ساز

اولین جشنواره کارآفرینی کودکان ثروت‌ساز

یکشنبه 98/04/02

نویسنده: park user/ شنبه, 01 تیر,1398/ دسته ها: اخبار, رویدادها, اطلاعیه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نسخه چاپی

اولین جشنواره کارآفرینی کودکان ثروت‌ساز

 

با روزي حلال ايران را مي‌سازيم
چهارم تيرماه ١٣٩٨ اولين پيش رويداد كارآفريني كودكان ٦ تا ١٢ سال استان تهران با همكاري پارك ملي علوم و فناوری‌های نرم و صنايع فرهنگي جهت آمادگي براي جشنواره كارآفريني ١٥ مديركوچولو منتخب استان تهران به تاريخ چهاردهم تيرماه ٩٨
Print

تعداد نمایش ها (781)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان