تفاهم‌نامه| خدمت‌رسانی به شرکت‌های خلاق بیشتر می‌شود

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۳ کد : ۲۰۸۶۱ خبر اخبار دیگر رسانه‌ها
تفاهم‌نامه| خدمت‌رسانی به شرکت‌های خلاق بیشتر می‌شود

 

 

تفاهم‌نامه| خدمت‌رسانی به شرکت‌های خلاق بیشتر می‌شود

 

 

 

ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند تا فعال‌سازی بیشتر صنایع خلاق و خدمت‌رسانی به شرکت‌های فعال این حوزه را شاهد باشیم.

 

«تدوین چارچوب همکاری‌ در فعال‌سازی پتانسیل صنایع خلاق» و « توسعه فناوری‌های فرهنگی در تحقق اهداف برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق» از جمله اهدافی است که برای این تفاهم  همکاری در نظر گرفته شده است.

همچنین توافق شد تا ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ظرفیت نیروی انسانی، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت در راستای پیگیری پروژه‌های مرتبط با زیست بوم صنایع خلاق، استفاده کند.

تامین منابع مالی برای انجام پروژه‌های فناورانه مشترک، بخش دیگری از این تفاهم‌نامه بین‌سازمانی را در بر می‌گیرد.

دو طرف همچنین برای مشارکت مالی در اجرای پروژه‌های بین المللی به توافق رسیدند. بر‌اساس این تفاهم نامه، موارد متعدد دیگری نیز به عنوان موضوع همکاری در نظر گرفته شده است.

این توافق نامه به امضای سیدمحمدحسین سجادی‌نیری دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سیروس وطن خواه رییس مرکز همکاری های تحوّل و پیشرفت ریاست جمهوری به رسید.

 

گزارش از  مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

کلید واژه ها: تفاهم نامه- خدمت رسانی- شرکتهای خلاق- معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری- پارک ملی علوم و فناوریهای نرم و صنایع فرهنگی


نظر شما :