برگزاری نخستین نشست از سلسله نشست های سه گانه دستاوردهای پژوهشی صنایع فرهنگی در ایران


نخستین نشست از سلسله نشست های سه گانه دستاوردهای پژوهشی صنایع فرهنگی در ایران به همت پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فر هنگی در بخش هنر برگزار می شود.

در این راستا پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی از سال گذشته تلاش کرده تا رابطه خود را با محققان حوزه اقتصاد فرهنگ، صنایع خلاق و صنایع کپی‌رایتی تقویت کند و به همین جهت از محققانی که در سال 1399 پروژه‌ای تحقیقاتی و میدانی انجام داده بودند، دعوت شد تا در این نشست علمی شرکت کنند.
حمیدرضا ششجوانی با موضوع (نویسندگان هرسال چقدر جریمه درآمدی می پردازند) ،مرضیه افتخاری(رجحان کار درمیان هنرمندان نقاش چقدراست) ،محمدعلی ابوترابی(سطح و نوع کارای مداخله دولت در هنر چیست) و سمیرا اجتهادی(چرا تمایل خوشنویسان به چندپیشگی بالاست) از محققان و سخنرانان این نشست هستند.


گفتنی است، نخستین نشست از سلسله نشست های سه گانه دستاوردهای پژوهشی صنایع فرهنگی در ایران توسط پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فر هنگی در بخش هنر با همکاری موسسه توسعه صنایع فرهنگی و خلاق CACIMA  چهارشنبه 26آذرماه 1399 برگزار می شود. همچنین بخش‌های میراث و صنایع خلاق برای سخنرانی و دعوت در این نشست ها  متعاقبا  اعلام خواهد شد.
علاقه مندان از طریق لینک www.skyroom.online/ch/iccip/webinar میتوانند در وبینار شرکت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *