اقتصاد جامعه باید هوشمند شود


ثریا شارقی با بیان این که استارتاپ ها می توانند جریان اقتصادی راه بیندازند، گفت: شهرها در جهت هوشمند شدن پیش می رود و زمانی این امر اتفاق می افتد که اقتصاد نیز هوشمند شود.

ثریا شارقی با بیان این که استارتاپ ها می توانند جریان اقتصادی راه بیندازند، گفت: شهرها در جهت هوشمند شدن پیش می رود و زمانی این امر اتفاق می افتد که اقتصاد نیز هوشمند شود.

دکتر ثریا شارقی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری تهران در گفت‌ وگو با سیناپرس با اشاره به اینکه نمایشگاه فناوری و صنایع فرهنگی دو بخش استارتاپ ها و صنایع دستی را شامل می شود، عنوان کرد: مبحث استارتاپ ها از این نظر جالب است که خود می توانند با توجه به نیاز امروز جامعه جریان اقتصادی راه بیندازند؛ باتوجه به این که اکنون به سمت دیجیتال مارکتینگ و کلاس های مجازی پیش می رویم، این روند می تواند موفق باشد.

وی افزود:فعالیت یکی از مجموعه های حاضر در این نمایشگاه آموزش آنلاین مکانیک بود که میتواند در  مراکز بسیاری همچون زندان ها که با کمبود مربی مواجه اند به خوبی ایفای نقش کند.

او ضمن توضیحاتی در خصوص فعالیت برخی از استارتاپ ها و معرفی آنها به بازارهای هدف  اظهار کرد: برگزاری چنین نمایشگاهی می‌ تواند برای مسوولان مفید باشد از این نظر که با این استارت اپ ها آشنا شده و در صورت نیاز از آنها بهره می برند یا اگر این فعالیت ها به کمک مالی احتیاج داشتند به آن ها مشاوره داده و حمایت‌شان می کنند و این امر یک حسن بزرگ نمایشگاه ‌فناوری و صنایع فرهنگی محسوب می شود.

ثریا شارقی با بیان این که نمایشگاه فناوری و صنایع فرهنگی می‌ تواند در تجاری سازی فعالیت شرکت ها و استارتاپ ها ، اثر گذار باشد در پایان گفت: شهرها در جهت هوشمند شدن پیش می روند و زمانی این امر اتفاق می افتد که اقتصاد نیز هوشمند شود؛ جامعه نیز طالب این امر است و این استارت آپ ها می توانند نیاز مردم را مرتفع کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *