نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیت های شرکت های خلاق و دانش بنیان برگزار می شود


نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیت‌های شرکت‌های خلاق و دانش بنیان پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی از 30 آبان، به مدت 3 روز در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، این نمایشگاه به منظور معرفی خدمات، محصولات و توانمندی‌های شرکت‌ها، ایجاد ارتباط صندوق‌های مالی و سرمایه‌گذاری با این شرکت ها، تبادل تجربه بین فعالان زیست بوم فناوری و آشنایی دانشگاهیان و عموم علاقمندان با فناوری های نرم و صنایع فرهنگی، از 30 آبان ماه به مدت سه روز، در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.
این رویداد نمایشگاهی، از ساعت 10 الی 16 روزهای 30 آبان تا 2 آذر، پذیرای علاقمندان به صنایع فرهنگی و فناوری‌های نرم می‌باشد.
محصولات و خدمات شرکت‌های دانش بنیان و خلاق عضو پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی و برگزاری پنل‌ها و نشست‌های تخصصی با حضور مدیران و فعالان زیست بوم فناوری و خلاق کشور، از جمله برنامه های روزانه این نمایشگاه است.
گفتنی است علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه سه روزه، می توانند به آدرس خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به همت، خیابان شهید قموشی، خیابان بهار، مرکز همایش های بین المللی دانشگاه علم و فرهنگ مراجعه نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *