نمایشگاه «فناوری و صنایع فرهنگی»؛ ایده ای به جا برای کارآفرینان جوان


نمایشگاه «فناوری و صنایع فرهنگی» ایده بسیار به جا و کارآیی برای نسل جوان است؛ چراکه می توان با کمترین امکانات موجود به بهترین دستاوردها رسید.

علی قاسمی جهان، مدیر اجرایی معاونت درمان شهرداری تهران در خلال بازدید از نخستین نمایشگاه «فناوری و صنایع فرهنگی» با اشاره به اهمیت شکوفایی فرهنگ و هنر در یک بستر صنعتی با ابزار فناوری، گفت: نخستین نمایشگاه «فناوری و صنایع فرهنگی» رویدادی است که به خوبی می توان فهمید افراد و شرکت های دانش بنیانی که در آن شرکت کردند؛ دارای توانمندی بسیار بالایی برای تبدیل شدن به یک کارآفرین خلاق هستند.
وی افزود: چندان تصور نمی شد تا کنون رویدادی در حوزه هایی که این نمایشگاه بر پایه آن شکل گرفته است، شکل گرفته باشد؛ چراکه ساخته و پرداخته تنوعات شغلی است. در اینجا از آهن سخت زیباترین اشیا خلق می شود یا از یک صنعت نرم افزاری بهترین استفاده ها  می توان کرد. بنابراین تلفیق فناوری با فرهنگ و هنر خود نوعی نوآفرینی است. حال بازدید از محصولات منتج شده از این روند جذابیت زیادی برای هر فردی می تواند داشته باشد.
وی ادامه داد: در مجموع این نمایشگاه ایده بسیار به جا و کارآیی است، به ویژه می تواند برای نسل جوان به شدت کارا باشد. در واقع می توان با کمترین امکانات موجود به بهترین دستاوردها رسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *