همایش اختتامیه دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری برگزار می شود


همایش اختتامیه و اعطای جوایز برگزیدگان دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به همت پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی روز یکشنبه 22 تیرماه 1399 در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می گردد.

جایزه ملی تعالی گردشگری در سطح کشور با بهره‌گیری از مدل تعالی صنعت گردشگری به عنوان ابزاری برای سنجش میزان بلوغ تعالی و استقرار نظام‌های مدیریتی در سازمان‌ها، بنگاه‌ها و نهادهای فعال در صنعت گردشگری، هر ساله برگزار می‌شود.

با بکارگیری مدل تعالی صنعت گردشگری در این صنعت، سازمان‌ها علاوه بر بهره‌مندی از دستاوردهای متعدد مرتبط با نتایج کلیدی خود از قبیل سود، سهم بازار، میزان فروش و… می‌توانند از یک‌سو میزان موفقیت خود را در اجرای برنامه‌های بهبود در مقاطع مختلف زمانی مورد ارزیابی قرار دهند و از سوی دیگر عملکرد خود را با سایر سازمان‌ها در صنعت گردشگری، به ویژه بهترین آنها مقایسه کنند.

در اسفند ماه هر سال، همایش اختتامیه جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری برگزار و مجموعه‌های گردشگری شرکت‌کننده در فرایند ارزیابی آن سال، متناسب با سطح تعالی مجموعه معرفی و مورد قدردانی قرار می‌گیرند.

گفتنی امسال با توجه به شرایط بحرانی به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا برگزاری اینهمایش به 22 تیر ماه 1399 در فضای باز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ساعت 19 الی 21 در محوطه آب نمای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به نشانی میدان ونک- بزرگراه شهید حقانی- انتهای خیابان سرو- روبروی پارک طالقانیبرگزار می‌گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *