تعامل مؤثر در کاریابی و کارورزی دانشجویان


طی تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه علم و فرهنگ و مؤسسه توسعه فردی و توانمندسازی اجتماعی ستاره طلائی (مدرسه زندگی) از شرکت‌های مستقر در پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، حوزه‌های کاریابی و کارورزی دانشجویان ارتقا می یابد.

به گزارش روابط عمومی پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی این تفاهم نامه که روز ۱۶ تیرماه ۱۴۰۳  به امضای دکتر علی سعداله معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و فرهنگ و فرانک شکوهی فر مدیرعامل مؤسسه توسعه فردی و توانمندسازی اجتماعی ستاره طلائی رسید، باهدف ایجاد تعامل بیشتر و مؤثرتر در حوزه‌های کاریابی و کارورزی دانشجویان، برگزاری دوره‌های آموزشی، مهارتی و کمک به فروش محصولات دانشجویی منعقد شد.

 دکتر علی سعداله معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و فرهنگ در نشست امضای این تفاهم ناتمه، ظرفیت‌های پژوهشی و امکانات دانشگاه را تشریح کرد و زمینه‌های همکاری‌های بیشتر در حوزه ارتباط با سازمان‌ها و مراکز صنعتی، انجمن‌های علمی و پژوهشی و دستگاه‌های اجرایی با مؤسسه توسعه فردی و توانمندسازی اجتماعی ستاره طلائی را توضیح داد.

 در ادامه نشست، فرانک شکوهی فر مدیرعامل مؤسسه توسعه فردی و توانمندسازی اجتماعی ستاره طلائی در خصوص توانایی‌ها و فرصت‌های مشترک بین این مؤسسه و دانشگاه علم و فرهنگ برای ایجاد و توسعه برنامه‌های مشترک توضیحاتی ارائه کرد.

 دکتر ابراهیم حاج خان میرزای صراف مدیرکل اداره همکاری‌های علمی و ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه علم وفرهنگ نیز با اشاره به نقش این ارتباط مابین، خاطرنشان کرد: انعقاد این تفاهم‌نامه می‌تواند نقش مهمی در تکمیل زنجیره اشتغال دانشجویان به‌ویژه کارآموزی و کارورزی ایفا کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *