انتصاب معاون اداري و مالي پارك علوم و فناوري هاي نرم و صنايع فرهنگي


با حکم رییس پارك ملی علوم و فناوري هاي نرم و صنايع فرهنگي جهاددانشگاهی، دکتر برزین ضرغامی به عنوان معاون اداري و مالي این پارک منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی پارك ملی علوم و فناوري هاي نرم و صنايع فرهنگي جهاددانشگاهی، دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو، طی حکمی، دکتر برزین ضرغامی را به عنوان معاون اداري و مالي این پارک منصوب کرد.

در این حکم آمده است: نظر به توانايي هاي مديريتي، تجارب ارزنده و تعهد جنابعالي و با توجه به موافقت رياست محترم جهاد دانشگاهي، به موجب اين حكم به عنوان “معاون اداري و مالي پارك علوم و فناوري هاي نرم و صنايع فرهنگي”منصوب مي شويد.

يقين دارد حضور جنابعالي در اين سمت در حفظ روابط سازنده این پارك و دانشگاه علم و فرهنگ موثر بوده و با پشتيباني و جلب حمايت نهادهاي بيروني، در تسريع شهر جهاني نوآوري و فناوري هاي نرم و صنايع فرهنگي و خلاق در حال تاسيس، راهگشا خواهد بود.

برزین ضرغامی دارای دکترای جغرافیای سیاسی است و از جمله سوابق وی می‌توان به مواردی همچون عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران، مدیرکل مرکز فعالیت‌های قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور وزیر و مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های تهران و البرز، مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو هیئت مدیره و معاون موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، مدیرعامل خانه اندیشمندان و دبیر و عضو شورای سیاست‌گذاری کتاب شهرداری تهران اشاره کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *